APIE MUS

Stipriausios bokso treniruotės Vilniuje

VILNIUSBOXING.LT – tai ne pelno siekiantis projektas, kurio tikslas yra mokyti bokso, didinti šios sporto šakos patrauklumą visuomenėje, bokso treniruočių pagalba siekti socialiai reikšmingų pokyčių.

Bokso treniruotėse mokome pasaulinį bokso lygį atitinkančių technikų, geriname sportininkų fizinius duomenis, reakciją, išvermę, stipriname sveikatą, skatiname sveikai gyventi. Bokso treniruotes lanko ne tik jaunimas, jas lanko ir vyresnio amžiaus žmonės, netgi senjorai.

Projektą įkūrė ir sportininkus kartu su kitais treneriais treniruoja profesionalus boksininkas ir treneris Valentin Mironov. Jo treniruotės pasižymi intensyvumu, dideliu atsidavimu ir nepriekaištingu profesionalumu.

Kodėl verta užsiimti boksu? 
Jūsų širdis taps sveikesnė. Boksininkai kovoms pasiruošia darydami intervalines treniruotes – t.y. trumpi intensyvios fizinės veiklos periodai su trumpomis pertraukomis. Teigiama, kad toks treniravimosi metodas padeda apsisaugoti nuo širdies ir kraujagyslių ligų.
Boksas gali atstoti kitas sporto formas. Boksas yra ne tik puiki aerobinė (kardio) treniruotė, kuri dar kitaip yra atliekama bėgiojant, minant dviratį, bet jos nauda yra žymiai greičiau pastebima, nes bokso metu dirba visas kūnas.
Degina daug kalorijų. Ir tai daro greitai. Tiek smūgiuojant bokso maišą, tiek boksuojantis su partneriu, per vieną bokso treniruotės valandą sudeginama nuo 400 iki 1 000 kalorijų, priklausomai nuo to, kaip stipriai yra treniruojamasi.
 
0
Projektas įkurtas
0 +
Treneriai
0 +
Mokinių
Dažniausiai užduodami klausimai
D.U.K
Treniruotės vyksta 3 kartus per savaitę. Susiderinus su treneriu, yra galimybė lankyti daugiau kartų.
Taip, mūsų bokso treniruotėse laukiami visi norintys sportuoti, tiek naujokai, vaikai, moterys, suaugusieji, tiek ir jau pažengę, profesionalai.

Nuo 2021 m. rugsėjo 1 d. treniruotės vyksta darbo dienomis - pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 17:00 val. 

Su savimi pirmą kartą užtenka turėti tik patogią sportinę aprangą.
Bokso pirštinės ir kt. įranga išduodama salėje. Vėliau, jūsų patogumui
rekomenduojama įsigyti ir nuosavas bokso pirštines, bintus.

STIPRIAUSIOS BOKSO TRENIRUOTĖS VILNIUJE

MŪSŲ TRENERIAI

Nusipelnęs Lietuvos treneris nuo 1979 m.

Vladimir Gaibel

94614637_2726418984154365_7553429434376650752_o.jpg
VILNIUSBOXING projekto įkūrėjas ir treneris

Valentin Mironov

Nacionalinės kategorijos treneris nuo 1997 m.

Valerijus Krivorijus

Nuo 2001 m. treneriai sėkmingai dirba tandeme, užsiima paauglių ir jaunimo ugdymu bei požiūrio į sveiką gyvenimo būdą formavimu. 
Jų auklėtiniai skina pergales Lietuvos bokso čempionatuose, tampa Europos ir Pasaulio bokso čempionatų prizininkais. 
​Ilgametė patirtis, profesionalios treniruotės bei auklėtinių pasiekimai bokso čempionatuose leidžia teigti, jos ši trenerių komanda gali vadintis viena stipriausių Lietuvoje.  

Mus rasite

Olimpiečių g. 17, Vilnius

Scroll to Top