įgyvendintas Projektas -„700 SMŪGIŲ IŠLIKTI JAUNAM“

„Vilniaus boksas“ įgyvendino 2023 m. projektą „700 smūgių išlikti jaunam“, kurio tikslas – skatinti vaikų, moksleivių ir senjorų fizinį aktyvumą pavasario-vasaros sezono metu, propaguojant boksą, vedant treniruotes remiantis kovos menų pagrindu parengta fitneso programa.

Treniruočių metų buvo akcentuojamas 700 smūgių iššūkis, kas siejasi su Vilniaus miesto jubiliejumi. Tai iššūkis, kurį reikėjo pasiekti per visą projekto laikotarpį, ištreniruoti boksininko gebėjimą atlikti 700 smūgius per nustatytą laikotarpį ir tokiu būdu laimėti šį iššūkį.

Projektas vyko visos vasaros metu, jame sudalyvavo virš 25 dalyvių, įvairaus amžiaus. Iššūkį pasiekė beveik visi projekto dalyviai.

Projekto metu treniruotės buvo atviros ir nemokamos, vykdomos 2-3 kartus per savaitę, 1,5 val. trukmės, dalyviams buvo išduodamas reikalingas sporto inventorius, specialūs marškinėliai. Šio projekto dėka didinamas Vilniaus miesto vaikų ir senjorų užimtumas , vasarą sportuojantys vaikai pratęsė fizinę veiklą ir prasidėjus mokslo metams, nemokamos treniruotės suteikia galimybę sportuoti ir su nepritekliu susiduriančių Vilniaus miesto šeimų vaikams ir vaikams iš globos namų, mažino jų socialinę atskirtį.

Pagrindinis sporto projekto rėmėjas – Vilniaus miesto savivaldybė, skirusi 2106 Eur finansavimą.

Scroll to Top