Projektas – „700 smūgių išlikti jaunam“

„Vilniaus boksas“ inicijuoja projektą „700 smūgių išlikti jaunam“, kurio tikslas – skatinti vaikų, moksleivių ir senjorų fizinį aktyvumą pavasario-vasaros sezono metu, propaguojant boksą, vedant treniruotes remiantis kovos menų pagrindu parengta fitneso programa.

Projekto tikslas organizuoti nemokamas fizinio aktyvinimo veiklas Vilniaus mieste, tokias kaip bokso ir fitneso treniruotes salėje ir atvirose erdvėse lauke, kad kuo daugiau moksleivių galėtų aktyviai leisti laisvalaikį pavasarį irvasaros metu. Sporto projekto realizavimas sudarys sąlygas Vilniaus miesto vaikams ir jaunimui bei senjorams įsitraukti į sporto veiklą, kuri padės jiems prisijungti prie organizuotai sportuojančių gyventojų dalies bei turiningai ir aktyviai leisti laisvalaikį vasarą, kas savo ruožtu prisidės prie skatinimo sveikos, darnios iraktyvios Vilniaus miesto visuomenės.

Treniruočių metų bus akcentuojamas 700 smūgių iššūkis, kas siejasi su Vilniaus miesto jubiliejumi. Tai iššūkis, kurį reikės pasiekti per visą projekto laikotarpį, ištreniruoti boksininko gebėjimą atlikti 700 smūgius per nustatytą laikotarpį ir tokiu būdu laimėti šį iššūkį.

Projekto metu treniruotės yra atviros ir nemokamos, vykdomos 2-3 kartus per savaitę, 1,5 val.trukmės, dalyviams išduodamas reikalingas sporto inventorius, tokiu būdu didinamas Vilniaus miesto vaikų ir senjorų užimtumas , pavasarį-vasarą sportuojantys vaikai pratęs fizinę veiklą ir prasidėjus mokslo metams, nemokamos treniruotės suteikia galimybę sportuoti ir su nepritekliu susiduriančių Vilniaus miestošeimų vaikams ir vaikams iš globos namų, mažina jų socialinę atskirtį.

Pagrindinis sporto projekto rėmėjas – Vilniaus miesto savivaldybė, skirusi 2106 Eur finansavimą.

Scroll to Top