VASAROS AKTYVAS – VILNIAUS BOKSO STOVYKLA 2022

Įgyvendintas projektas „Vasaros aktyvas – Vilniaus bokso stovykla 2022“, nemokama vasaros bokso stovykla vaikams, kuri įvyko rugpjūčio 24-30 dienomis, Palangos sporto centro bazėje, vos už 150 metrų nuo jūros.

Iš viso projekte sudalyvavo virš 15 Vilniaus miesto vaikų, iš net 3 Vilniaus bokso klubų, nuo 8 iki 16 metų amžiaus, tai pat jaunuolis iš Ukrainos, kuris šiuo metu sportuoja VilniusBoxing klube.

Vos iš Vilniaus link Palangos pajudėjus užsakytam autobusui, visiems jauniems stovyklautojams buvo išdalinti startiniai paketai, su 2 firminėmis maikutėmis bei gertuvėmis.

Stovyklos metu visi užsiėmimai vyko gryname ore, prie jūros, arba sporto aikštelėse. Treniruotės vyko tris kartus per dieną, buvo įvairinamos lokacijos, užsiėmimų pobūdis. Vaikai ne tik gilino bokso įgūdžius, tačiau taip pat žaidė krepšinį, futbolą, tinklinį, buvo surengtas protmūšis, sporto estafetė su įvairiais varžybiniais elementais. Estafetės bei protmūšio geriausieji buvo apdovanoti prizais ir suvenyrais.

Išnuomotoje Palangos sporto arenos salėje vyko bokso sparingai bei krepšinio žaidimo turnyrai. Stovyklai besibaigiant, atsipalaidavome naujame Palangos baseine su SPA zona.

Stovyklautojai už aktyvumą ir komandiškumą buvo apdovanoti „VilniusBoxing“ diplomais.

Dėkojame visiems dalyviams bei treneriams, prisidėjusiems prie šio nuostabaus projekto įgyvendinimo.

Didžiausia padėka mūsų pagrindiniam rėmėjui – Vilniaus miesto savivaldybei, finansavusiai šį projektą 3200 eur suma.

Scroll to Top